DLA WŁAŚCICIELA

Wynajem jest dobry, jeżeli jest.

Nie trzymaj pustostanu, daj szanse swojemu mieszkaniu.

Najem z pewnym czynszem

we Wrocławiu, 

w Legnicy, 

w Zgorzelcu.

Powierzasz nam mieszkanie

następnie

zarabiasz naprawdę pasywnie

 

Wynajmem zajmujemy się profesjonalnie od prawie dwudziestu pięciu lat. Mamy sprawdzone procedury związane z odpowiednim utrzymaniem nieruchomości. Dysponujemy twoim mieszkaniem przez określony czas i na ustalonych warunkach. Korzyści płynące z posiadanie nieruchomości pozostają jednak przy Tobie. Korzystasz ze wzrostu wartości nieruchomości w czasie, pobierasz pożytki z najmu.

Masz jednego pewnego najemcę przez długi czas, bez pustostanów, bez telefonów w sprawie usterek, bez kłopotów z rozliczaniem liczników, płatności za media.

Poprzez drobne nakłady na nieruchomość, odpowiednio dobrane umeblowanie, trzymanie standardów kontroli nad powierzonym mieniem, przekazane nam mieszkania zyskują w oczach najemców i właścicieli mieszkań.

Co zyskujesz przekazując nam mieszkanie

Stały dochód

Zyskujesz pewność dochodu i stały długoterminowy wynajem

Bezpieczeństwo

Zyskujesz sprawdzony i komfortowy wynajem

Dobry stan techniczny

Zyskujesz opiekuna technicznego, usuwanie usterek w ramach umowy

Bieżącą kontrolę nieruchomości

Zyskujesz bieżącą kontrolę stanu technicznego, czyste i zadbane mieszkanie jest naszą wizytówką, dbamy aby się nie wstydzić 

Chcesz przekazać nam swoje mieszkanie?

  Imię

  Nazwisko

  E-mail

  Telefon

  Wiadomość

  Proces przekazania lokalu w trzech krokach długoterminowo i bezpiecznie:

   

  Krok 1: rzut mieszkania, lokalizacja

  Aby zbadać potencjał mieszkania potrzebujemy rzutu lokalu z oznaczeniem pomieszczeń i lokalizacją znajdujących się w nich okien i wejść, wejściem głównym do mieszkania, zdjęcia wszystkich pomieszczeń w lokalu. Zdjęcia i rzut prosimy przesłać na e-mail: info@ho4yo.pl

   Krok 2: spotkanie

  Po pozytywnej weryfikacji lokalu następuje spotkanie z właścicielem. Proponujemy na nim możliwości zwiększenia atrakcyjności pod względem wynajmu i określamy koszty adaptacji. Ustalamy  oczekiwania finansowe właściciela odnośnie czynszu.

   

  Krok 3: umowa długoterminowa

  Przygotowujemy harmonogram prac związanych z remontem, adaptacją i dostawą wyposażenia. Przedstawiamy koszt właścicielowi lokalu i składamy ofertę długoterminowej współpracy. Przygotowujemy umowę, przedstawiamy jej szczegóły i po akceptacji umowy przez właściciela przejmujemy protokolarnie lokal. 

  Inwestowanie w nieruchomości na wynajem masz już mieszkanie i chciałbyś mieć kolejne, ale bez zmartwień i obowiązków

   

  Brak zmartwień i obowiązku

  Przejmujemy Twoje mieszkanie wraz z obowiązkami. Wprowadzamy system bieżącej obsługi technicznej, usuwania usterek, kontroli kosztów utrzymania.

   

  Stały dochód

  Zapewniamy stały comiesięczny dochód. Regularny przelew bankowy.

  Podniesienie wartości

  Współpracę zaczynamy od remontu, co od razu podnosi wartość przekazanej nam nieruchomości. Lokal zostaje wyposażony w meble, w standardzie zgodnym z bieżącym trendem.

  Warunki współpracy

  Zasady współpracy określane są indywidualnie z każdym właścicielem. W zależności od jego oczekiwań i chęci zaangażowania się proponujemy:

  • umowę na okres 3-10 lat
  • przejęcie umów dostawy mediów i opłat
  • pozostawienie w lokalu nakładów inwestycyjnych

  Korzyści współpracy z naszą firmą

  Korzyści długoterminowej współpracy z nami wynikają przede wszystkim z tego, że planując współpracę na lata, stosujemy rozwiązania, które zapewniają komfort właścicielom i bezpieczeństwo powierzonych nam nieruchomości. Mamy sprawdzone procedury zawierania umów najmu, rozliczania przychodów,  ewidencjonowania kosztów czy kontroli zużycia mediów. Przez lata wypracowaliśmy model, w którym komfort najemców nie wpływa negatywnie na stan techniczny mieszkania. Sprawia to, że z upływem czasu oddane w nasze ręce nieruchomości zyskują na wartości. Skupiamy się na długoterminowej współpracy, problemy rozwiązujemy, a nie je zostawiamy. Zdajemy sobie sprawę, ze wynajem polega na otrzymywaniu profitów przez dłuższy okres. Aby mogło tak być, nie dopuszczamy do degradacji przekazanych nam zasobów.       

  Realizacje