DLA NAJEMCYKORZYŚCI DLA NAJEMCY

Oferujemy Ci najwyższy standard usługi i profesjonalne podejście do najmu.

Jesteśmy podmiotem, któremu szczególnie zależy na komforcie i satysfakcji naszych najemców.

Mamy sprawdzony model działania, może nieco sformalizowany, ale za to pozwala on poznać Ci zasady najmu już na wstępnym etapie współpracy.

Wszystkie dostępne informacje, dokładne zdjęcia pokoju i całego mieszkania znajdują się na naszej stronie. Oferujemy duży wybór lokali w różnych lokalizacjach. Jeżeli, czegoś jeszcze Ci brakuje, napisz, zadzwoń, odezwiemy się i wyjaśnimy co trzeba.

Stale podnosimy nasze standardy. Przede wszystkim zapewniamy szczegółową umowę najmu i płatności bezgotówkowe (każdorazowo przelew na konto). Wiesz czego się spodziewać od nas i czego wymagamy od Ciebie. Wszystko odbywa się legalnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Nie jesteśmy biurem nieruchomości, więc nie płacisz żadnych prowizji. Stosujemy jasne zasady najmu, bez ukrytych opłat. Wynajmujemy głównie pokoje w lokalach mieszkalnych. Dbamy o naszych najemców i nasze mieszkania.

Nasze pokoje przystosowane są pod wygodny i bezproblemowy wynajem. Masz pewność, że nie będziesz musiał wyprowadzić się z dnia na dzień, bo mieszkanie zostanie sprzedane. Swój pokój zamykasz na klucz i nikt nie kręci się między Twoimi rzeczami. My cenimy Ciebie i Twoją prywatność!

W każdym mieszkaniu jest w pełni wyposażona kuchnia. Nie potrzebujesz wyprawki, bo do dyspozycji otrzymujesz pełne wyposażenie narzędzi kuchennych i sprzętu AGD. W pokojach premium masz dodatkowo lodówkę tylko do Twojej dyspozycji, często czajnik elektryczny. W częściach wspólnych znajdziesz też odkurzacz, żelazko i deskę do prasowania. Wszystko co Ci potrzebne jest w zasięgu ręki.


WrocławWolne pokoje

Szybowcowa

ul. Szybowcowa 54 / Wrocław / 4 pokoje

Dzielnica: Fabryczna

Liczba łazienek: łazienka z wc, osobne wc

Gratis: wifi


Wolne pokoje

Mosbacha

ul. Mosbacha 4 / Wrocław / 2 pokoje

Dzielnica: Śródmieście, Ołbin

Liczba łazienek: łazienka z wc

Gratis: wifi